O NAS

 

 

Hodowla Roślin Snowidza Sp. z o.o. jest obecna na rynku nasiennym od ponad 45 lat. Przez wiele lat znani byliśmy pod nazwami SHRO Snowidza i Polan Snowidza Sp. z o.o., które to nazwy w wyniku zmian organizacyjnych zastąpiliśmy obecną nazwą Hodowla Roślin Snowidza Sp. z o.o.

Od 25 października 2001r. działamy jako spółka prawa handlowego. Udziałowcami naszej firmy są jej pracownicy. Spółka dzierżawi gospodarstwo Snowidza Górna położone w pobliżu miasta Jawor (woj. dolnośląskie).

Przedmiotem działalności Spółki jest:

  • prowadzenie hodowli twórczej i zachowawczej roślin ogrodniczych;
  • działalność w zakresie produkcji nasiennej roślin ogrodniczych oraz rolniczych;
  • obrót materiałem siewnym kwalifikowanym roślin ogrodniczych oraz rolniczych.

Nadrzędnym celem działań Spółki jest ciągłe podnoszenie jakości oferowanych do sprzedaży nasion roślin ogrodniczych oraz rolniczych. Realizacji celu służą doskonałe własne odmiany warzyw oraz sprawdzone odmiany czołowych krajowych hodowców pszenicy, nieustannie prowadzone prace hodowlane nad nowymi odmianami, oferowanie tylko najwyższych stopni odsiewu, szerokie zaplecze reprodukcyjne składające się z własnych plantacji hodowlanych, a także współpracy z naszymi wieloletnimi, sprawdzonymi plantatorami oraz wysokie rygory co do procesu produkcji i przechowywania nasion. Jednocześnie nieustannie troszczymy się o powiększanie Naszej oferty asortymentowej. Odzwierciedleniem naszych działań w tym kierunku są rejestrowane nowe odmiany warzyw przez COBORU oraz wprowadzanie do oferty najnowszych odmiany pszenic ozimych.

Prowadzone przez Spółkę działania gwarantują Państwu, że nabywane u Nas nasiona spełniają najwyższe normy jakościowe oraz gwarantują zachowanie cech zgodnych z materiałem wyjściowym.

Przedstawiając Państwu naszą firmę zachęcamy jednocześnie do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że zadowoli ona wszystkich poszukujących sprawdzonych oraz gwarantujących wysoką jakość nasion. Zachęcamy do współpracy z Nami zarówno firmy, jak i osoby fizyczne.

Z poważaniem

Prezes Zarządu

Eugeniusz Cukrowicz

 

 

Polityka Prywatności i Pliki Cookies.

HRSnowidza wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie naszych stron, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czytaj więcej…

Zrozumiałem