RZODKIEWKA CARMEN – JEDNĄ Z NAJPOPULARNIEJSZYCH ODMIAN NA RYNKU.

 

 

Miło jest nam Państwa poinformować, że wyhodowana przez Nas rzodkiewka Carmen pozostaje nadal jedną z najpopularniejszych odmian rzodkiewek w Polsce.

W okresie pomiędzy lipcem 2008, a czerwcem 2009 uzyskała 13 % udział w rynku nasion rzodkwi i rzodkiewek (łącznie 56 odmian w krajowym rejestrze) z przeznaczeniem na cele siewne kategorii E, K i ST. W tym dla samej kategorii ST udział ten wyniósł 15 %.

W tym samym okresie udział wszystkich naszych odmian rzodkiewek wyniósł odpowiednio 19,5 % (kategoria E, K i ST) oraz 23,2 % (dla samej kategorii ST).

Oznacza to, że nasza Spółka jest jednym z największych producentów nasion rzodkiewek w Polsce. A nasze nasiona charakteryzują się cechami, które w istotny sposób wyróżniają nasze odmiany spośród innych dostępnych na rynku.

Nabywając u Nas nasiona naszej hodowli mają Państwo gwarancję zbytu wyprodukowanych z nich warzyw, a tym samym odniesienia sukcesu rynkowego.

Zapraszamy Państwa do nawiązania bliższej współpracy z Nami.
W przypadku pytań oraz zamówień prosimy o kontakt.

 

 

 

*dane obliczone na podstawie Informacji o wprowadzonym do obrotu materiale siewnym w okresie sprawozdawczym 1.07.2008 / 30.06.2009 przez Państwowy Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa.

 

 

Polityka Prywatności i Pliki Cookies.

HRSnowidza wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując przeglądanie naszych stron, wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czytaj więcej…

Zrozumiałem